Vragen? Bel ons op nummer 06 52 67 95 01

Ervaar het geluksgevoel: Shinrin – Yoku

Spitters Coaching Veldhoven

Deze natuur retraite gaat je mooie inzichten geven over en voor jezelf!

Wat komt aanbod?
Je leert wat Shinrin- yoku is en hoe je dit in je eigen leven kan toepassen.

Van ballast naar bagage? Wat neem je mee? Wat laat je achter? Hoeveel bagage kun je dragen?

Het verkennen van nieuwe perspectieven, overwinnen van blokkades en maak ruimte voor groei en ontwikkeling!

Je leert dmv eenvoudige oefeningen de omgeving bewuster waar te nemen en je traint al je zintuigen.

Wat levert het op?

Naast meer inspiratie en nieuwe energie

De effecten van Shinrin-yoku wandeling zijn bewezen!

Je humeur en energieniveau zijn sterk verbeterd. De concentratie cortisol (een hormoon dat vrijkomt bij stress) in het bloed is lager.

Een natuurbad kan de bloeddruk verlagen en gaat depressie en nervositeit tegen.

Dr. Li en zijn team ontdekten bovendien dat Shinrin-yoku de activiteit vergroot van Natural killer cells (NK-cellen), die een belangrijke rol spelen in onze natuurlijke verdediging tegen virussen en ziekten. Hij verwacht dat het bosbaden in de toekomst vaker ingezet zal worden ter ondersteuning van de behandeling van coronaire hartziekten, obesitas en mogelijk zelfs tumoren.

Data

Vrijdag 14 februari om 9.30 begint de ervaring tot 13:00

Locatie en parkeren

Start en eind punt: Volmolen 1, Riethoven (Eetcafe Camping Volmolen)

Zij beschikken over voldoende gratis parkeerplaatsen.

Loondermolenpad wandeling is in totaal 6 km

Voorbereiding

  • Voorbereidingsopdracht: Social-media detox 5 daags programma
  • Maak een dagschema ter voorbereiding van je beweegmomenten. Pak een doordeweekse dag en een weekenddag.
  • Draag wandel of sportschoenen
  • Makkelijk zittende kleding
  • Buiten kan het afwisselend warm en koud zijn. Het ene moment ben je aan het luisteren naar uitleg en het andere moment actief bezig.
  • Verder geen voorbereiding gewoon “echt” aanwezig zijn
  • Mogelijk kan je een budget van je werkgever of UWV krijgen om te werken aan je persoonlijke ontwikkeling. Of wil je met je hele team deelnemen. Informeer naar de mogelijkheden.

Programma:

9:30 Koffie/Thee/ Water

9:40 Starten met kennisdeling over Shinrin-Yoku

10:00 Start natuur-coaching wandeling!

12:15 Lunch

13:00 Evaluatie en afsluiting ochtend

Ik zorg ervoor dat er ruimte is in mijn rugzak om evt. telefoons of schrijfmateriaal op te bergen zodat je geen extra ballast hoeft mee te nemen…..en je kan genieten van deze natuur retraite…Ben jij erbij?

Vergoeding: 45 euro en max. 8 deelnemers (Je deelname is definitief na betaling)

Mochten er nog vragen zijn over bovenstaande of anders dan hoor ik het graag!

Sportieve groet,

Tamara van de Laar- Spitters

Deel dit bericht

Meer nieuwsberichten

Beweeg jezelf online training

Waarom je deze eerst online training niet wilt missen. Je leert naar de signalen van je lichaam te luisteren. Verdeeld over 4 weken ontdek je

Aroma boost

Yes, vanaf vandaag is er een vervolg op de Aroma reset. Je krijgt via zoom in 30 minuten de basis cursus aromatherapie! En daarna in

Runningtherapie

Runningtherapie is het inzetten van heel bewust rustig joggen om je persoonlijk verder te ontwikkelen. Je komt 1-1 joggen of in een select gezelschap op

Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale ervaring. Door verder te gaan, ga je hiermee akkoord.